O nas

 

Berg-Travel powstał w 2015 r. na potrzeby wciąż prężnie rozwijającego się rynku turystycznego. Świadczymy profesjonalne usługi na rzecz turystów, którzy są dla nas wyznacznikiem standardów jakości. Kompleksowo dopasowujemy oferty do wymagań i oczekiwań szerokiej grupy turystów, rzetelność i indywidualne podejście do klienta jest naszym priorytetem i wyznacznikiem świadczonych usług. Przemyślana strategia i profesjonaliści to droga do sukcesu, który nieodłącznie kojarzy nam się z turystyką. Wychodząc naprzeciw wymaganiom wciąż rozwijamy szeroko pojęte usługi turystyczne, świadcząc pomoc w organizacji wypoczynku i edukacji. Nasza specjalność to wycieczki szkolne, wyjazdy narciarskie dla szkół, zimowiska i wakacje dla dzieci i młodzieży.

 

Wieloletnie doświadczenie na polu turystyki skłoniło nas do jeszcze większego rozwinięcia ofert turystycznych. Środki transportu, bazy noclegowe oraz świadczone usługi zaspokoją państwa oczekiwania. Nasz zespól to ludzie z pasją, otwarci na nowe wyzwania realizują najśmielsze projekty z myślą o naszych klientach.

 

Najważniejszym elementem naszej działalności jest zapewnienie naszym uczestnikom maksimum zadowolenia ze spędzonego z nami czasu. Jesteśmy wzorem do naśladowania dla innych organizatorów. Z każdym sezonem podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej, aby zapewnić naszym uczestnikom jak najwięcej frajdy i zadowolenia.

  • Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i dobrze znanymi nam kontrahentami i ośrodkami w Polsce i za granicą.
  • Korzystamy z usług największych i najlepszych polskich przewoźników.
  • Posiadamy wszelkie wymagane prawem dokumenty do prowadzenia naszej działalności, Wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki oraz Gwarancję ubezpieczeniową.
  • Nasza kadra to sprawdzeni, certyfikowani instruktorzy, piloci turystyczni i zaufani animatorzy, którzy z pasją i rzetelnością wykonują powierzone im zadania.

 

Podejmij wyzwanie i poznaj świat podróży

My tobie w tym pomożemy

 

 

Sprawdź naszą gwarancję ubezpieczeniową i podróżuj bezpiecznie!

 

 

 

 

 Certyfikat – Gwarancja Ubezpieczeniowa 2024/2025

 

 

 

 

 

 

 

 

Certyfikat – Gwarancja Ubezpieczenia 2023/2024

 

 

 

 

 

 

Zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych

 

 

 

 

 

 

Certyfikat internetowych rewolucji

 

tel: +48 77 / 300 01 11

kom: +48 663 199 137

Pn-Pt: 9-17

 

Bank Śląski ING

PL 67 1050 1504 1000 0092 0432 7606

EUR 18 1050 1504 1000 0092 2337 7251