O nas

 

Berg-Travel powstał w 2015 r. na potrzeby wciąż prężnie rozwijającego się rynku turystycznego. Świadczymy profesjonalne usługi na rzecz turystów, którzy są dla nas wyznacznikiem standardów jakości. Kompleksowo dopasowujemy oferty do wymagań i oczekiwań szerokiej grupy turystów, rzetelność i indywidualne podejście do klienta jest naszym priorytetem i wyznacznikiem świadczonych usług. Przemyślana strategia i profesjonaliści to droga do sukcesu, który nieodłącznie kojarzy nam się z turystyką. Wychodząc naprzeciw wymaganiom wciąż rozwijamy szeroko pojęte usługi turystyczne, świadcząc pomoc w organizacji wypoczynku i edukacji. Nasza specjalność to wycieczki szkolne, wyjazdy narciarskie dla szkół, zimowiska i wakacje dla dzieci i młodzieży.

 

Wieloletnie doświadczenie na polu turystyki skłoniło nas do jeszcze większego rozwinięcia ofert turystycznych. Środki transportu, bazy noclegowe oraz świadczone usługi zaspokoją państwa oczekiwania. Nasz zespól to ludzie z pasją, otwarci na nowe wyzwania realizują najśmielsze projekty z myślą o naszych klientach.

 

Najważniejszym elementem naszej działalności jest zapewnienie naszym uczestnikom maksimum zadowolenia ze spędzonego z nami czasu. Jesteśmy wzorem do naśladowania dla innych organizatorów. Z każdym sezonem podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej, aby zapewnić naszym uczestnikom jak najwięcej frajdy i zadowolenia.

  • Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i dobrze znanymi nam kontrahentami i ośrodkami w Polsce i za granicą.
  • Korzystamy z usług największych i najlepszych polskich przewoźników.
  • Posiadamy wszelkie wymagane prawem dokumenty do prowadzenia naszej działalności, Wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki oraz Gwarancję ubezpieczeniową.
  • Nasza kadra to sprawdzeni, certyfikowani instruktorzy, piloci turystyczni i zaufani animatorzy, którzy z pasją i rzetelnością wykonują powierzone im zadania.

 

Podejmij wyzwanie i poznaj świat podróży

My tobie w tym pomożemy

 

 

Sprawdź naszą gwarancję ubezpieczeniową i podróżuj bezpiecznie!

 

 

Certyfikat – Gwarancja Ubezpieczenia 2023/2024

 

 

 

 

 

 

Zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych

 

 

 

 

 

 

Certyfikat internetowych rewolucji

 

tel: +48 77 / 300 01 11

kom: +48 663 199 137

Pn-Pt: 9-17

 

Bank Śląski ING

PL 67 1050 1504 1000 0092 0432 7606

EUR 18 1050 1504 1000 0092 2337 7251

Zapisz się do naszego newslettera,
bądź na bieżąco!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail w celach marketingowych przez firmę „Berg-Travel Mateusz Wartenberg" z zakładem głównym pod adresem: ul. Juliusza Słowackiego 14/5, 46-300 Olesno, NIP: 5761466737, w tym na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych w postaci newslettera, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie i według zasad określonych w Polityce prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.